Т У Р Н И Р И

 

 

1. Први турнир на коме је учествовала Школа фудбала Росенборг:

   14. април 2011. године Нови Сад - ''СПЕНС'': 

   Резултати:

   Росенборг - Врбас  2:0

   Росенборг- Стражилово  3:0

   Полуфинале:

   Росенборг - OФК Шабац  1:2

   За 3. место:

   Росенборг - OФК Славија  0:3

   Школа фудбала Росенборг је освојила 4. место.

  

 

2. Tурнир  "Петроварадин" -  26.04.2011.

    Росенборг - Инђија  3:2

    Росенборг - РМР  1:2

    Росенборг - OФК Славија  2:0

    Росенборг - Петроварадин  3:2

    Полуфинале:

    Росенборг - Инђија  1:2

    За 3. место:

    Росенборг - Југовић Каћ  0:2

    Школа фудбала Росенборг је освојила 4. место.

   

 

3. Турнир "Црвена звезда Нови Сад''  -  28.06.2011.

     Росенборг - Болесников 2   2:0

     Росенборг - Jединство Нови Бечеј  2:1

     Росенборг - Раднички Зрењанин  1:3

     Росенборг - Болесников  2:2

     За 5. место:

     Росенборг - Петлић Зрењанин 3:2

 

4. Tурнир  "Росенборг Србија''  - 01.07.2011.

     Росенборг - Липовица јуниорс  3:0

     Росенборг  - Виртус  3:1

     Полуфинале:

     Росенборг  - Визард  3:1

     Финале:

     Росенборг - Mика Антић  3:6

     Школа фудбала Росенборг је освојила 2. место и сребрну медаљу.

 

5. Tурнир "Јединство Стевић" Kачарево - 13.08.2011.

     Росенборг - Банат Вршац  2:2

     Росенборг - Jединство Стевић II  7:1

     Росенборг - Слога Пландиште  5:1

     Полуфинале:

     Росенборг - Банат Вршац  0:2

     За 3. место:

     Росенборг - Јединство Стевић  I  1:0

     Школа фудбала Росенборг је освојила 3. место и бронзану медаљу.

    

6. Tурнир "Виртус Добановци" - 20.08.2011.

     Росенборг - Војводина Нова Пазова  5:2

     Росенборг - Болесников  1:2

     Росенборг - Mика Антић  4:3

     Четвртфинале:

     Росенборг - Tријумф  1:3

 

7. Први хуманитарни турнир ''Следимо дух наших предака'':

    За манастир Девич - 2002. годиште  - 27.08.2011.

    Росенборг - Jединство Стевић  0:0

    Росенборг - Визард  3:2

    Росенборг - Oлимпик  3:1

    Полуфинале:

    Росенборг - ПКБ  1:0

    Финале:

    Росенборг - Врчин  2:1

    Школа фудбала Росенборг је освојила прво место и златну медаљу.

 

 8. Први хуманитарни турнир ''Следимо дух наших предака'':

     2000. годиште  - 28.08.2011.

     Росенборг - Врчин  6:0

     Росенборг - Aрена  1:1

     Росенборг - Сидро Бешка  7:1

     Полуфинале:

     Росенборг - Oлимпик  2:0

     Финале:

     Росенборг - Aрена Панчево 1:1 пеналима 2:4

     Школа фудбала Росенборг је освојила 2. место.

    

9. Зоолошки врт - септембар 2011. године  - 2004/05. годиште

    Росенборг - Фер плеј  2:1

    Росенборг - Прима фортуна  2:1

    Росенборг - Интернационал  2:2

    Росенборг - ШФ Иван Обрадовић  3:0

    Школа фудбала Росенборг је освојила 2. место.

 

10. Дечији сајам у Београду 15-16.10.11. - 2004/05 годиште

      Росенборг - Интернационал  6:1

      Росенборг - Чабриновић  8:0

      Полуфинале:

      Росенборг - Авала  15:0

      Финале:

      Росенборг - ШФ Иван Обрадовић  8:0

      Школа фудбала Росенборг је освојила 1. место и златну медаљу.

 

11. Tурнир "Гуча 2011" - 2000. годиште

       Росенборг - Нови Пазар  1:2

       Росенборг - Шећеранац Ада  2:1

       Росенборг - Жарково 1:1

 

12. Tурнир "Гуча 2011" 2002. годиште

       Росенборг - Kосмос Бајина Башта  2:2

       Росенборг - Гаучоси Чачак  4:2

       Полуфинале:

       Росенборг - Kиндер Чачак  1:1 пеналима 3:2

       Финале:

       Росенборг - Слобода поинт Ужице  0:3

       Школа фудбала Росенборг је освојила 2. место и сребрну медаљу.

     

13. Tурнир ''Жарково Пионир'' децембар 2011. год. - 2004. годиште

       Росенборг - Oлимп Пале  1:1

       Росенборг - Пале  4:1

       Росенборг - Винер  1:0

       Осмина финала:

       Росенборг - Ариље  2:1

       Четвртфинале:

       Росенборг - Олимп Пале  4:1

       Pолуфинале:

       Росенборг - П.Пуача 0:4

       За 3. место:

       Росенборг - Петлић  1:0

       Школа фудбала Росенборг је у конкуренцији 32 екипе освојила 3. место.

 

14. Први међународни турнир  ''ROSENBORG OPEN DAYS":

      27.12.2011. - 2003. годиште

      Росенборг - Пинкум 1:2

      Росенборг - Викторија  3:3

      Росенборг - Пионир  2:0

      Полуфинале:

      Росенборг - Бачка Топола  1:2

      За 3. место:

      Росенборг - Mика Антић  2:0

      Школа фудбала Росенборг је освојила 3. место и бронзану медаљу.

 

15. Први међународни турнир ''ROSENBORG OPEN DAYS'':

       28.12.2011. - 2002. годиште

       Росенборг - Врчин 2:1

       Росенборг - Dејан Куриџа  5:2

       Росенборг - Вандини  0:3

       Росенборг - Раднички Ковин  7:2

       Финале:

       Росенборг - Вандини  4:1

       Школа фудбала Росенборг је освојила 1. место и златну медаљу.

 

16. Први међународни турнир ''ROSENBORG OPEN DAYS'':

      30.12.2011. - 2000. годиште

      Росенборг - Вандини  5:2

      Росенборг - НК Домжале  1:3

      Росенборг - Сремски Карловци  3:0

      Росенборг - Фортуна  5:1

      Полуфинале:

      Росенборг - СК Рума  2:3

      За 3. место:

      Росенборг - НК  Домжале  1:0

      Росенборг је освојио 3. место и бронзану медаљу.

 

17. Tурнир ''Рума 2012'' - 2004. годиште

      Росенборг - Војводина Сремска Митровица  1:1

      Росенборг - Иван Обрадовић  1:1

      Росенборг - П.Пуача  2:4

 

18. Tурнир ''Липовица-Луси куп'' 2000. годиште

       Росенборг - Мика Антић  1:2

       Росенборг - Феникс Обреновац  4:2

       Росенборг - Примера  3:1

       Четвртфинале:

       Росенборг - Будућност  0:2

 

19. Tурнир ''Липовица-Луси куп'' 2002. годиште

       Росенборг - Пионир  2:1

       Росенборг - Липовица II  5:0

       Четвртфинале:

       Росенборг - ТЕК  3:1

       Полуфинале:

       Росенборг - Сирмијум  2:3

       За 3. МЕСТО:

       Росенборг - Липовица 2:1

       Школа фудбала Росенборг је освојила 3. место.

 

20. Светосавски ''Фер плеј куп'' 2003. годиште -  27.01.2012.

      Росенборг - Сопот  3:3

      Росенборг - Пресинг Пожаревац  1:0

      За 3. место:

      Росенборг - Фер плеј 06 Земун  0:0 пеналима  2:1

      Школа фудбала Росенборг је освојила 3. место.

 

21. Tурнир ''Фут 2012''  2000. годиште

       Росенборг - Рад плави  1:1

       Росенборг - Арена  3:1

       Росенборг - Вук Параћин  2:0

       Финале:

       Росенборг - Рад бели  2:3

       Росенборг је освојио 2. место.

 

22. Финални турнир за првака Београда у Минимакси лиги - 2000. годиште

      Четвртфинале: Росенборг - Фер плеј  0:0 пеналима  2:1

      Полуфинале: Росенборг - Рад  0:0 пеналима  2:1

      Финале: Росенборг - Лола 0:3

      Росенборг је освојио 2. место.

 

23. Трофеј Београда ''Ада'' -  25.03.2012. год. - 2000. годиште

       Росенборг - Иван Обрадовић  1:2

       Росенборг - Фер плеј  0:1

       Четвртфинале: Росенборг - Пролетер Бан. Карловац 1:1 пеналима 2:0

       Росенборг је освојио 3. место.

 

24. Трофеј Београда ''Aда'' - 25.03.12. - 2002. годиште

       Росенборг - Фер плеј 06 Земун  5:2

       Росенборг - Авала  3:0

       Четвртфинале:

       Росенборг - Душан Силни 3:0

       Полуфинала:

       Росенборг - Иван Обрадовић  0:3

       Росенборг -  Фер плеј  4:0

       Росенборг је освојио 2. место и сребрну медаљу.

      

25. Регионални куп Mинимакси лиге 30.03.12. - 2000. годиште

       Росенборг - Темпо  1:0

       Росенборг - Kолубара  0:0

       Школа фудбала Росенборг је освојила 2. место и сребрну медаљу.

 

26. Дечији ''Кампина'' сајам  08.04.12. - 2005. годиште

Росенборг - Фер плеј 8:10

Росенборг - Сокер 10:2

Полуфинале: Росенборг - Интернационал 4:6

За 3. место: Росенборг - Фер плеј 6:1

Школа фудбала Росенборг је освојила 3. место.

 

27. Васкршњи турнир Ковин 11.04.12. - 2002. годиште

Росенборг - Колонија 4:0

Росенборг - Раднички Ковин 0:1

Полуфинале: Росенборг - Смедерево 0:0 пеналима 1:2

За 3. место: Росенборг - Вршац 0:2

 

28. Васкршњи турнир Ковин 11.04.12. - 2000. годиште

Росенборг - Јединство Стевић 4:0

Росенборг - Банат Вршац 2:1

Росенборг - Колонија 6:3

Полуфинале:

Росенборг - Раднички Ковин 3:1

Финале:

Росенборг - Банат Вршац 2:1

Школа фудбала Росенборг је освојила 1. место и златну медаљу.

 

 

29. Завршни куп Минимакси лиге Б група 2002. годиште - 22.04.2012.

Четвртфинале: Росенборг - Олимпик 1:1 пеналима 2:1

Полфинале: Росенборг - Петар Урошев  2:1

Финале: Росенборг - Интернационал 4:1

Школа фудбала Росенборг је освојила 1. место и златну медаљу.

30. Првомајски турнир Врчин 2000. годиште

Росенборг - Баск 2:0

Росенборг - ПИК Земун 12:1

Росенборг - Врчин 2  10:1

Полуфинале:

Росенборг - Врчин 5:0

Финале:

Росенборг - Ресник 1:0

Школа фудбала Росенборг је освојила прво место и златну медаљу.

 

31. Турнир Босна и Херцеговина - Дворови код Бијељине 16.05.12. - 2002. годиште

Росенборг - Пролетер Јоховац 2:0

Росенборг - Бамби Зрењанин 1:3

Росенборг - Темишвар 0:3

 

32. Турнир '' KINDER NOVI SAD '' - 20.05.12. - 2005. годиште

Росенборг - Киндер 4:3

Росенборг - НС јунајтед 1:3

Росенборг - Раднички Шид 3:1

Полуфинале: Росенборг - Меридана Нови Сад  2:2 пеналима 2:1

Финале:

Росенборг - НС јунајтед 6:0

Школа фудбала Росенборг је освојила прво место и златну медаљу.

 

33. XIII меморијални турнир ''Урош Тишма'' 25.05.2012. - 2002. годиште

Росенборг - ЖАК Кикинда  5:0

Росенборг - Ројал 3:0

Полуфинале:

Росенборг - Обилић 1:0

Финале:

Росенборг - Фер плеј 06  2:0

Школа фудбала Росенборг је освојила златну медаљу без примљеног гола!

 

34. Турнир ''Пинкум Велико Градиште'' 27.05.12. - 2000. годиште

Росенборг - Пинкум 1:2

Росенборг - Банат 0:2

Росенборг - Обилић Ж. 1:0

 

35. Фер плеј турнир Европско првенство 10.06.12. - 2002. годиште

Росенборг - Душановац 1:0

Росенборг - Фер плеј 3:1

Росенборг - Алтина 1:1

Четвртфинале: Росенборг - И. Обрадовић 0:1

 

35. Турнир ''Сопот'' 17.06.12. - 2002. годиште

Росенборг - Космај Раља 1:1

Росенборг - Фер плеј 1:0

Росенборг - Сопот 0:0

Полуфинале: Росенборг - Фер плеј 06 Земун 1:1 пеналима 7:6

Финале: Росенборг - Врчин 0:1

Росенборг је освојио 2. место и сребрну медаљу.

 

36. Турнир ''Сопот'' 17.06.12. - 2004. годиште

Росенборг - Сопот 0:2

Росенборг - Фк Врчин 2:0

Росенборг - Филкус Младеновац 5:0

Росенборг - Алтина 1:3

Четвртфинале: Росенборг - Фер плеј 3:1

Полуфинале: Росенборг - ПКБ 1:1 пеналима 3:2

Финале: Росенборг -ТЕК 0:0 пеналима 5:4

Школа фудбала Росенборг је освојила прво место и златну медаљу са 6 играча и без измене!

 

37. Турнир ''Фк Рад Бањица'' 18.06.12. - 2003. годиште

Росенборг - Рад 1:2

Росенборг - Олимп 1:0

Росенборг - Пресинг Пожаревац 2:1

Росенборг - Обилић Ж. 1:2

За 5. место: Росенборг - Мунгоси 0:2

 

38. Турнир ''Мика Антић Панчево'' 19.06.2012. - 2000. годиште

Росенборг - Бамби Зрењанин 0:2

Росенборг - Вршац 2:0

Росенборг - Пинкум 3:1

Четвртфинале: Росенборг - Олимпик Апатин 0:1

 

39. Турнир ''Смедерево'' 24.06.12. - 2002. годиште

Росенборг - Млади радник Пожаревац 2:0

Росенборг - Партизан 1:2

Росенборг - Раднички Свилајнац 2:2

Четвртфинале: Росенборг - Млади радник Радинац 2:0

Полуфинале: Росенборг - Пресинг Пожаревац 1:2

За 3. место: Росенборг - Раднички Ваљево 6:0

Росенборг је освојио 3. место и бронзану медаљу.

 

40. Турнир ''Смедерево'' 24.06.12. - 2004. годиште

Росенборг - Пресинг 5:0

Росенборг - Петар Урошев 2:

Росенборг - Ресник 3:0

Росенборг - Војводина 2:1

Четвртфинале: Росенборг - Млади радник Радинац 1:0

Полуфинале: Росенборг - Војводина 1:2

За 3. место: Росенборг - ПКБ 0:3

 

41. HUMANITARNI TURNIR ''SLEDIMO DUH NASIH PREDAKA'' 27.06.2012. - ADA CIGANLIJA 2001. GODISTE

ROSENBORG-VIRTUS 0:3

ROSENBORG-PINKUM 7:0

ROSENBORG-VIRTUS 2:1

ROSENBORG--PINKUM 5:1

POLUFINALE: ROSENBORG-KEJ ZEMUN 2:0

FINALE: ROSENBORG-VIRTUS 0:2

SKOLA FUDBALA ROSENBORG JE OSVOJILA 2. MESTO I SREBRNU MEDALJU

 

42. HUMANITARNI TURNIR ''SLEDIMO DUH NASIH PREDAKA'' 29.06.2012. - 2000. GODISTE

ROSENBORG-FK VRCIN 4:1

ROSENBORG-SKOLA FUDBALA SABAC 4:3

ROSENBORG-PKB 1:1

ROSENBORG-OFK BANAT VRSAC 3:1

SKOLA FUDBALA ROSENBORG JE OSVOJILA 1. MESTO I ZLATNU MEDALJU

 

43. HUMANITARNI TURNIR ''SLEDIMO DUH NASIH PREDAKA'' 29.06.2012. - 2002. GODISTE

ROSENBORG-SPORTSKI SAVEZ VRSAC 0:1

ROSENBORG-PKB 5:0

ROSENBORG-KINDER NOVI SAD 5:1

POLUFINALE: ROSENBORG-KEJ ZEMUN 1:2

ZA 3. MESTO: ROSENBORG-SPORTSKI SAVEZ VRSAC 0:0 PENALIMA 0:2

ROSENBORG JE OSVOJIO 4. MESTO

 

44. TURNIR DOBANOVCI 17.08.12. - 2002. GODISTE

ROSENBORG-VIRTUS 2:1

ROSENBORG-SK RUMA 2:0

POLUFINALE: ROSENBORG-OFK SABAC 6:1

FINALE: ROSENBORG-SPROTSKI SAVEZ VRSAC 0:2

SKOLA FUDBALA ROSENBORG JE OSVOJILA 2. MESTO I SREBRNU MEDALJU

 

45. TURNIR ZAK KIKINDA 19.08.12. - 2000. GODISTE

ROSENBORG-ZAK 5:1

ROSENBORG-RADNICKI ZRENJANIN 1:0

ROSENBORG-BACKA 1:2

ROSENBORG-SPORT BANJA LUKA 0:2

ROSENBORG JE OSVOJIO PETO MESTO

 

46. TURNIR POZAREVAC - ZIVICE 2002. GODISTE 24.08.12.

ROSENBORG-MLADI RADNIK POZAREVAC 4:0

ROSENBORG-MIKA ANTIC 0:0

CETVRTFINALE: ROSENBORG-SPARTAK DEBELJACA 8:1

POLUFINALE:ROSENBORG-SS VRSAC 0:0 PENALIMA 1:2

ZA 3. MESTO: ROSENBORG-OFK VRCIN 1:1 PENALIMA 2:1

ROSENBORG JE OSVOJIO 3. MESTO I BRONZANU MEDALJU

 

47. TURNIR POZAREVAC - ZIVICE 2000. GODISTE 24.08.12.

ROSENBORG-PRESING 1:1

ROSENBORG-POLET ALEKSANDROVAC 2:1

ROSENBORG-SLOGA PETROVAC 2:0

ROSENBORG-STENLI GLOGONJ 1:3

ROSENBORG-CEPELIN 9:0

ROSENBORG JE OSVOJIO PETO MESTO

 

 48. TURNIR SREMCICA 30.08.12. - 2001. GODISTE

ROSENBORG-SOPOT 1:1

ROSENBORG-OFK BEOGRAD 1:0

ROSENBORG-ADA 0:2

 

49. TURNIR PKB PADINSKA SKELA 2002. GODISTE - 01.09.12.

ROSENBORG-OLE BORCA 5:0

ROSENBORG-OFK BEOGRAD 2:3

ROSENBORG-KARADJORDJE TOPOLA 5:0

POLUFINALE: ROSENBORG-VRCIN 0:2

ZA 3. MESTO: ROSENBORG-VIRTUS 0:0 PENALIMA 3:1

SKOLA FUDBALA ROSENBORG JE OSVOJILA 3. MESTO I BRONZANU MEDALJU

 

50. TURNIR INTERNACIONAL 15.09.2012. GOD. - 2003. GODISTE

ROSENBORG-LION 2:0

ROSENBORG-INTERNACIONAL 2:1

POLUFINALE: ROSENBORG-LION 0:2

ZA 3. MESTO: ROSENBORG-INTERNACIONAL 3:0

ROSENBORG JE OSVOJIO 3. MESTO I BRONZANU MEDALJU

 

51. TURNIR INTERNACIONAL 15.09.12. - 2005. GODISTE

ROSENBORG-DIF 2:1

ROSENBORG-LESTANE 2:0

ROSENBORG-LION 5:1

ROSENBORG-INTERNACIONAL 4:4

SKOLA FUDBALA ROSENBORG JE OSVOJILA PRVO MESTO I ZLATNU MEDALJU !

52. TRECI ''ROSENBORG OPEN DAYS'' 26.12.12. - 2005. GODISTE

ROSENBORG-DOMINUS 4:1

ROSENBORG-MIKA ANTIC 5:1

ROSENBORG-CRVENI ORAO 2:2

POLUFINALE: ROSENBORG-BULS JUNAJTED 4:2

FINALE: ROSENBORG-RADNICKI SID 3:1

ROSENBORG JE OSVOJIO PRVO MESTO I ZLATNU MEDALJU

 

53. TRECI "ROSENBORG OPEN DAYS" 27.12.12. - 2004. GODISTE

ROSENBORG-MLADI ORLOVI 1:4

ROSENBORG-SK RUMA 3:3

ROSENBORG-BULS JUNAJTED 4:3

POLUFINALE: ROSENBORG-PKB 1:5

ZA 3. MESTO: ROSENBORG-MLADI ORLOVI 1:3

ROSENBORG JE OSVOJIO CETVRTO MESTO

 

54. TRECI "ROSENBORG OPEN DAYS'' 28.12.12. - 2003. GODISTE

ROSENBORG-BULS JUNAJTED 1:0

ROSENBORG-SLOGA PLANDISTE 4:2

ROSENBORG-SUNCE RUMA 2:2

ROSENBORG-CRVENI ORAO 1:2

POLUFINALE: ROSENBORG-MAX SPORT 1:3

ZA 3. MESTO: ROSENBORG-SUNCE RUMA 1:3

ROSENBORG JE OSVOJIO 4. MESTO

 

55. TRECI ''ROSENBORG OPEN DAYS" 29.12.12. - 2002. GODISTE

ROSENBORG-OFK  VRCIN 4:2

ROSENBORG-OBILIC ZIVICE 2:1

ROSENBORG-DEJAN KURIDZA 4:1

ROSENBORG-VUK PARACIN 3:1

POLUFINALE: ROSENBORG-VIZARD 1:2

ZA 3. MESTO: ROSENBORG-OFK VRCIN 3:2

ROSENBORG JE OSVOJIO 3. MESTO I BRONZANU MEDALJU

 

56. TRECI ''ROSENBORG OPEN DAYS" 30.12.12. - 2001. GODISTE

ROSENBORG-PKB 4:2

ROSENBORG-SLOGA PLANDISTE 1:4

ROSENBORG-KAC 1:2

ROSENBORG-SIDRO BESKA 7:2

ROSENBORG JE OSVOJIO PETO MESTO

 

57. TURNIR ''PIONIR'' - 2005. GODISTE

ROSENBORG-ZARKOVO 4:0

ROSENBORG-PIONIR 4:1

ROSENBORG-FER PLEJ 1:5

POLUFINALE: ROSENBORG-011  2:1

FINALE: ROSENBORG-LESTANE 0:0 PEN.6:5

ROSENBORG JE OSVOJIO PRVO MESTO I ZLATNU MEDALJU

 

58. TURNIR "RUMA" 04.01.2013. - 2005. GODISTE

ROSENBORG-BAMBI ZRENJANIN 1:1

ROSENBORG-P.PUACA 2:3

ROSENBORG-RUMA 0:2

ROSENBORG-RADNICKI SREMSKA MITROVICA 6:2

ROSENBORG JE OSVOJIO 4. MESTO

 

59. TURNIR "OBILIC POZAREVAC" 08.01.2013. - 2000. GODISTE

ROSENBORG-PRESING 2:4

ROSENBORG-VUK PARACIN 1:0

POLUFINALE: ROSENBORG-RADNICKI KOVIN 1:1 PEN. 2:3

ZA 3. MESTO: ROSENBORG-OBILIC 1:3

ROSENBORG JE OSVOJIO 4. MESTO

 

60. TURNIR "SVETOSAVSKI KUP" 27.01.2013. - 2005. GODISTE

ROSENBORG-PKB 1:2

ROSENBORG-INSTITUT 9:1

POLUFINALE:

ROSENBORG-011 1:2

ZA 3. MESTO:

ROSENBORG-PKB 4:1

ROSENBORG JE OSVOJIO 3. MESTO I BRONZANU MEDALJU

 

61. TURNIR "SVETOSAVSKI KUP" JANUAR 2013. GOD. - 2002. GOD.

ROSENBORG-INSTITUT 1:0

ROSENBORG-OFK BEOGRAD 0:1

OSMINA FINALA: ROSENBORG-VIZARD 1:0

CETVRTFINALE: ROSENBORG-VUK PARACIN 2:1

POLUFINALE: ROSENBORG-INSTITUT 0:2

ZA 3. MESTO: ROSENBORG-011 1:3

ROSENBORG JE OSVOJIO 4. MESTO

 

62. TURNIR ''BULS KUP'' 2005. GODISTE - 19.04.2013. GODINE

ROSENBORG-MIKA ANTIC 1:0

ROSENBORG-CRVENKA 3:0

ROSENBORG-PETLIC 2:0

POLUFINALE:

ROSENBORG-CRVENI ORAO 1:3

ZA 3. MESTO:

ROSENBORG-MIKA ANTIC 1:1 PENALIMA 3:2

ROSENBORG JE OSVOJIO 3. MESTO I BRONZANU MEDALJU

 

63. TURNIR ''BULS KUP'' 2004. GODISTE - 20.04.2103. GOD.

ROSENBORG-MLADI ORLOVI 1:2

ROSENBORG-VRSAC JUNAJTED 1:4

ROSENBORG-MLADI ORLOVI 2:2

 

64. TURNIR ''BULS KUP'' 2002. GODISTE - 21.04.2013. GODINE

ROSENBORG-CRVENKA 2:0

ROSENBORG-SPARTAK DEBELJACA 3:1

ROSENBORG-VIZARD 0:2

OSMINA FINALA:

ROSENBORG-BULS JUNAJTED 2:0

CETVRTFINALE:

ROSENBORG-ALIJANSA 0:1

ROSENBORG JE OSVOJIO 5. MESTO

 

65. TURNIR ''KOVIN'' 2000. GODISTE - 02.05.2013. GODINE

ROSENBORG-VRSAC 4:1

ROSENBORG-OBILIC ZIVICE 1:0

ROSENBORG-RADNICKI KOVIN 2:1

ROSENBORG-PLAVI DUNAV 10:1

ROSENBORG JE OSVOJIO PRVO MESTO I ZLATNU MEDALJU

66. TURNIR ''KOVIN'' 2002. GODISTE - 02.05.13.

ROSENBORG-PINKUM 0:0

ROSENBORG-SMEDEREVO 0:4

ROSENBORG-OBILIC ZIVICE 2:0

67. HUMANITARNI TURNIR INDJIJA 2003. GODISTE - 11.05.13.

ROSENBORG-SUNCE RUMA 2:3

ROSENBORG-VOJVODINA SID 4:0

ROSENBORG-JUNIOR 0:2

ROSENBORG-NOVI SAD 3:2

ROSENBORG-SF B.DJURKOVIC 2:0

 

68. TURNIR ''BOLESNIKOV NOVI SAD" 19.05.13. GODINE - 2005. GODISTE

ROSENBORG-MERIDIJANA 0:4

ROSENBORG-BUDUCNOST ZVECKA 1:0

ROSENBORG-VRSAC JUNAJTED 1:0

CETVRTFINALE:

ROSENBORG-BULS JUNAJTED 1:3

 

69. MEDJUNARODNI HUMANITARNI TURNIR ''SLEDIMO DUH NASIH PREDAKA" 2000. GODISTE - 25.05.13.

ROSENBORG-OBILIC ZIVICE 1:3

ROSENBORG-PLANDISTE 2:1

ROSENBORG-RADNICKI KOVIN 0:3

ROSENBORG-OLIMPIK 1:1

ROSENBORG JE OSVOJIO 5. MESTO

 

70. MEDJUNARODNI HUMANITARNI TURNIR ''SLEDIMO DUH NASIH PREDAKA'' 2002. GODISTE - 24.05.13.

ROSENBORG-PIONIR 3:0

ROSENBORG-FER PLEJ 06 2:2

ROSENBORG-BULS JUNAJTED 3:0

CETVRTFINALE:

ROSENBORG-LIBERO BAR 0:0 PENALIMA 2:1

POLUFINALE:

ROSENBORG-SPORTSKI SAVEZ VRSAC 2:2 PEN. 5:6

ZA 3. MESTO:

ROSENBORG-PIONIR 0:1

ROSENBORG JE OSVOJIO 4. MESTO

 

71. MEDJUNARODNI HUMANITARNI  TURNIR ''SLEDIMO DUH NASIH PREDAKA'' 2003. GODISTE 25.05.13.

ROSENBORG-CRVENI ORAO 3:0

ROSENBORG-PLANDISTE 0:2

ROSENBORG-INDJIJA 1:2

ROSENBORG-LIBERO BAR 0:1

 

72. MEDJUNARODNI HUMANITARNI TURNIR ''SLEDIMO DUH NASIH PREDAKA'' 2004. GODISTE 24.05.13.

ROSENBORG-PKB 0:4

ROSENBORG-SPORTSKI SAVEZ VRSAC 1:3

ROSENBORG-PETRIKA NOVI SAD 3:3

ROSENBORG-BULS JUNAJTED 2:0

 

73. MEDJUNARODNI HUMANITARNI TURNIR ''SLEDIMO DUH NASIH PREDAKA'' 2005. GODISTE 25.05.2013. GODINE

ROSENBORG-CRVENI ORAO 1:0

ROSENBORG-PKB 0:0

ROSENBORG-BULS JUNAJTED 3:0

FINALE:

ROSENBORG-PLANDISTE 0:0 PENALIMA 3:1

ROSENBORG JE OSVOJIO PRVO MESTO I ZLATNU MEDALJU

 

74. MEMORIJALNI TURNIR ''UROS TISMA'' 2004. GODISTE - 01.06.2013. GODINE

ROSENBORG-BULS JUNAJTED 0:1

ROSENBORG-FER PLEJ 06  1:0

ROSENBORG-ZARKOVO 1:3

ROSENBORG-ROJAL 2:0

ROSENBORG-VIRTUS 2:1

ROSENBORG JE OSVOJIO 3. MESTO I BRONZANU MEDALJU

 

75. MEMORIJALNI TURNIR ''UROS TISMA'' 2005. GODISTE - 02.06.13.

ROSENBORG-BULS JUNAJTED 1:1

ROSENBORG-MILENIJUM 2:0

ROSENBORG-CRVENI ORAO 2:1

POLUFINALE:

ROSENBORG-ZARKOVO 1:0

FINALE:

ROSENBORG-FER PLEJ 06  0:1

ROSENBORG JE OSVOJIO 2. MESTO I SREBRNU MEDALJU

 

76. VI ''MILENIJUM KUP" - 09.06.2013. - 2005. GODISTE

ROSENBORG-BUDUCNOST ZVECKA 0:2

ROSENBORG-MILENIJUM II  8:0

ROSENBORG-MILENIJUM 7:2

ROSENBORG-FER PLEJ 1:1

ROSENBORG JE OSVOJIO 3. MESTO I BRONZANU MEDALJU

 

77. ''KUP MALIH SAMPIONA" - BATAJNICA 10.06.13. - 2005. GODISTE

ROSENBORG-INSTITUT 4:1

ROSENBORG-MIKA ANTIC 4:0

ROSENBORG-BULS JUNAJTED 6:5

ROSENBORG-BUDUCNOST ZVECKA 2:1

POLUFINALE:

ROSENBORG-CRVENI ORAO 2:0

FINALE:

ROSENBORG-RESNIK 1:1 PEN.1:2

ROSENBORG JE OSVOJIO 2. MESTO I SREBRNU MEDALJU

 

78. VI ''MILENIJUM KUP'' - 10.06.13. - 2002. GODISTE

ROSENBORG-VIZARD 2:0

ROSENBORG-ADA 1:1

ROSENBORG-ZARKOVO 5:0

ROSENBORG-CRVENKA 0:1

POLUFINALE:

ROSENBORG-MILENIJUM 0:0 PEN.2:3

ZA 3. MESTO:

ROSENBORG-LIPOVICA 2:1

ROSENBORG JE OSVOJIO 3. MESTO I BRONZANU MEDALJU

79. TURNIR "KUP MALIH SAMPIONA'' BATAJNICA 12.06.13. - 2003. GODISTE

ROSENBORG-CRVENKA 0:2

ROSENBORG-PKB 2:5

ROSENBORG-PLANDISTE 2:1

ROSENBORG-CRVENI ORAO 3:0

ROSENBORG-BULS JUNAJTED 5:0

SKOLA FUDBALA ROSENBORG JE OSVOJILA 2. MESTO I SREBRNU MEDALJU.

 

80. TURNIR ''KUP MALIH SAMPIONA'' BATAJNICA 13.06.2013. GODINE - 2002. GODISTE

ROSENBORG-INSTITUT 6:3

ROSENBORG-RUMA 4:1

ROSENBORG-PLANDISTE 4:2

ROSENBORG-CRVENKA 1:2

ROSENBORG-CRVENI ORAO 5:1

ROSENBORG JE OSVOJIO 2. MESTO I SREBRNU MEDALJU. OVO JE 55-i PEHAR PO REDU.

 

81. TURNIR SOPOT 16.06.2013. GODINE - 2002. GODISTE

ROSENBORG-OLE BORCA 5:0

ROSENBORG-FER PLEJ 06  3:0

ROSENBORG-SMEDEREVO 2:0

CETVRTFINALE:

ROSENBORG-011 2  2:0

POLUFINALE:

ROSENBORG-011 1   0:0 PENALIMA 3:1

FINALE:

ROSENBORG-RADNICKI VALJEVO 1:1 PENALIMA 7:6

SKOLA FUDBALA ROSENBORG JE OSVOJILA PRVO MESTO I ZLATNU MEDALJU

 

82. TURNIR "MIKA ANTIC" PANCEVO 18.06.13. - 2001. GODISTE

ROSENBORG-TRIJUMF 0:2

ROSENBORG-SS VRSAC 0:4

ROSENBORG-KRUSIK 1:1

 

83. VIDOVDANASKI TURNIR NOVI SAD 28.06.13. - 2000. GODISTE

ROSENBORG-BOLESNIKOV II  1:0

ROSENBORG-CRVENA ZVEZDA 3:3

ROSENBORG-CEMAS NOVI SAD 9:1

POLUFINALE:

ROSENBORG-PROLETER NOVI SAD 5:0

FINALE:

ROSENBORG-RADNICKI SID 1:2

ROSENBORG JE OSVOJIO DRUGO MESTO I SREBRNU MEDALJU.

 

84. TURNIR "MAKS SPORT KUP'' 27.- 30.08.2013. - 2005. GODISTE

ROSENBORG - SPARTAK 1:1

ROSENBORG - NS JUNAJTED 1:0

ROSENBORG - MTK BUDIMPESTA 1:2

ROSENBORG - OMLADINAC 2:1

ROSENBORG - BRASOV RUMUNIJA 1:5

CETVRTFINALE:

ROSENBORG BSK BATAJNICA 2:2 PENALIMA 5:6

 

85. TURNIR ZIVICA 30.08.13. - 2000. GODISTE

ROSENBORG - OBILIC ZIVICA 0:0

ROSENBORG - RADNICKI KOVIN 3:1

ROSENBORG - GRACANICA 0:1

 

86. TURNIR "VITEZ PADINSKA SKELA" 07.09.2013. GODINE - 2004. GODISTE

ROSENBORG-BSK BORCA 0:3

ROSENBORG--BB 1:2

ROSENBORG-BULS 0:1

 

87. TURNIR "VITEZ PADINSKA SKELA" 08.09.13. - 2005. GODISTE

ROSENBORG-CRVENKA 3:2

ROSENBORG-MIKA ANTIC 5:0

POLUFINALE: ROSENBORG-OLE 3:0

FINALE: ROSENBORG-GRACANICA 1:1 PENALIMA 3:4

ROSENBORG JE OSVOJIO DRUGO MESTO I SREBRNU MEDALJU

 

88. "ROSENBORG OPEN DAYS" CETVRTI PO REDU - 25.12.2013. GODINE - 2007. GODISTE

ROSENBORG-CRVENI ORAO 5:3

ROSENBORG-OLE 0:5

ROSENBORG-BANAT VRSAC 1:5

ROSENBORG JE OSVOJIO TRECE MESTO I BRONZANU MEDALJU

 

89. "ROSENBORG OPEN DAYS" 26.12.2013. - 2006. GODISTE

ROSENBORG-BULS JUNAJTED 3:0

ROSENBORG-CRVENI ORAO 3:6

ROSENBORG-BANAT VRSAC 0:3

 

90. "ROSENBORG OPEN DAYS" 27.12.2013. GODINE - 2005. GODISTE

ROSENBORG-BULS JUNAJTED 1:4

ROSENBORG-OLIMP 2:1

ROSENBORG-VITEZ 2013  4:2

ROSENBORG-BEOGRAD 1:1

 

91. "ROSENBORG OPEN DAYS" 28.12.2013. GODINE - 2004. GODISTE

ROSENBORG-VRCIN 4:2

ROSENBORG-ARENA NOVA PAZOVA 0:1

CETVRTFINALE: ROSENBORG-RADNICKI KOVIN 0:0 PENALIMA 1:2

 

92. "ROSENBORG OPEN DAYS" 29.12.2013. GODINE - 2003. GODISTE

ROSENBORG-OLE 0:0

ROSENBORG-CRVENI ORAO 4:1

ROSENBORG-MLADI ORLOVI 4:3

CETVRTFINALE: ROSENBORG-VRCIN 0:2

 

93. "ROSENBORG OPEN DAYS" 30.12.2013. GODINE - 2002. GODISTE

ROSENBORG-BULS JUNAJTED 6:0

ROSENBORG-VITEZ 2013  6:0

ROSENBORG-ARENA NOVA PAZOVA 4:1

ROSENBORG-MAKS SPORT 2:3

POLUFINALE: ROSENBORG-SUNCE RUMA 2:0

FINALE: ROSENBORG-OBILIC ZIVICA 0:2

ROSENBORG JE OSVOJIO DRUGO MESTO I SREBRNU MEDALJU, TO JE 68-MA MEDALJA PO REDU.

 

94. TURNIR OLE BORCA 03. I 04.01.2014. GODINE - 2002. GODISTE

ROSENBORG-PALILULAC 2:3

ROSENBORG-VITEZ 2013  5:1

ROSENBORG-OLE 3:0

POLUFINALE: ROSENBORG-VITEZ  3:3 PENALIMA 2:0

FINALE: ROSENBORG-PALILULAC 3:2

ROSENBORG JE OSVOJIO PRVO MESTO I ZLATNU MEDALJU

 

95. TURNIR OLE BORCA  03-04.01.2014. GODINE - 2003. GODISTE

ROSENBORG-BSK BORCA II  4:0

ROSENBORG-OLE 1:0

ROSENBORG-ARENA NP  0:3

POLUFINALE:ROSENBORG-BSK BORCA 0:2

ZA 3. MESTO: ROSENBORG-MIN BORCA 0:2

ROSENBORG JE OSVOJIO 4. MESTO

 

96. TURNIR RUMA 18.04.14. - 2005. GODISTE

ROSENBORG-CRVENI ORAO 3:2

ROSENBORG-CRVENKA 3:1

ROSENBORG-KAC 2:1

ROSENBORG-RUMA 2:6

ZA 3. MESTO

ROSENBORG-SABAC 2:2 PENALIMA 5:4

ROSENBORG JE OSVOJIO 3.MESTO I BRONZANU MEDALJU

 

97. TURNIR MLADI ORLOVI UMKA 21.04.14. - 2004. GODISTE

ROSENBORG-VIRTUS 0:5

ROSENBORG-BUDUCNOST  ZVECKA 3:2

ROSENBORG-MLADI ORLOVI 6:2

ROSENBORG JE OSVOJIO 3. MESTO I BRONZANU MEDALJU

 

98. TURNIR MLADI ORLOVI UMKA 22.04.14. - 2003. GODISTE

ROSENBORG-MUNJA 2:2

ROSENBORG-MLADI ORLOVI 1:0

POLUFINALE: ROSENBORG-TRIJUMF 1:1 PENALIMA 7:6

FINALE: ROSENBORG-MUNJA 8:1

 

99. TURNIR RADNICKI KOVIN 23.04.14. - 2002. GODISTE

ROSENBORG-BUDUCNOST BANATSKI BRESTOVAC 0:2

ROSENBORG-OBILIC ZIVICA 0:1

RAZIGRAVANJE: ROSENBORG-VGSK VELIKO GRADISTE 3:0

POLUFINALE: ROSENBORG-OBILIC ZIVICA 1:4

ZA 3. MESTO: ROSENBORG-BUDUCNOST 0:0 PENALIMA 3:4

ROSENBORG JE OSVOJIO 4. MESTO

 

100. TURNIR RADNICKI KOVIN 23.04.14. - 2004. GODISTE

ROSENBORG-VRSAC JUNAJTED 2:0

ROSENBORG-DELIBLATO 3:1

ROSENBORG-CEPELIN 3:3

POLUFINALE: ROSENBORG-VRSAC JUNAJTED 0:4

ZA 3. MESTO: ROSENBORG-CEPELIN 2:1

NA JUBILARNOM, 100-OM UCESCU NA TURNIRIMA, ROSENBORG JE OSVOJIO 3. MESTO I BRONZANU MEDALJU!

 

101. TURNIR OFK VRCIN APRIL 2014. GODINE - 2003. GODISTE

ROSENBORG-FER PLEJ OHRID 0:1

ROSENBORG-LUSI 3:0

ROSENBORG-KOSMAJ 2:0

CETVRTFINALE: ROSENBORG-LOKOM SARAJEVO 0:0 PENALIMA 2:1

POLUFINALE: ROSENBORG-VITEZ 2013  0:2

ZA 3. MESTO: ROSENBORG-CEPELIN 0:2

OSVOJILI SMO 4. MESTO

 

102. TURNIR OFK VRCIN APRIL 2014. GODINE - 2005. GODISTE

ROSENBORG-FORTUNA PANCEVO 1:0

ROSENBORG-LIPOVICA 2:0

ROSENBORG-SPARTAK 2012 0:0

CETVRTFINALE: ROSENBORG-OLIMPIK 1:0

POLUFINALE: ROSENBORG-GRACANICA 1:1 PENALIMA 3:1

FINALE: ROSENBORG-FER PLEJ OHRID 0:0 PENALIMA 2:0

ROSENBORG JE OSVOJIO PRVO MESTO!

 

103. CETVRTI MEDJUNARODNI TURNIR "SLEDIMO DUH NASIH PREDAKA" STADION LOKOMOTIVA 09-10. MAJ 2014. g.

2007. GOD. ROSENBORG JE OSVOJIO 3. MESTO


104. CETVRTI MEDJUNARODNI TURNIR "SLEDIMO DUH NASIH PREDAKA" STADION LOKOMOTIVA 09-10. MAJ 2014. g.

2005. GODISTE

ROSENBORG-CRVENI ORAO 2:2

ROSENBORG-BSK BORCA 3:0

ROSENBORG-FORTUNA 2:0

POLUFINALE: ROSENBORG-SPORTSKI SAVEZ VRSAC 0:1

ZA 3. MESTO: ROSENBORG-CRVENI ORAO 3:0

ROSENBORG JE OSVOJIO BRONZANU MEDALJU.

 

105. CETVRTI MEDJUNARODNI TURNIR "SLEDIMO DUH NASIH PREDAKA" STADION LOKOMOTIVA 09-10. MAJ 2014. g.

2004. GOD.

ROSENBORG-MLADI ORLOVI 0:1

ROSENBORG-OFK VRCIN 4:1

ROSENBORG-VITEZ 0:3

 

106. CETVRTI MEDJUNARODNI TURNIR "SLEDIMO DUH NASIH PREDAKA" STADION LOKOMOTIVA 09-10. MAJ 2014. g.

2003. GOD.

ROSENBORG-VIRTUS 1:1

ROSENBORG-CRVENI ORAO 2:1

ROSENBORG-SUNCE RUMA 3:3

ROSENBORG-SOPOT 1:2

107. CETVRTI MEDJUNARODNI TURNIR "SLEDIMO DUH NASIH PREDAKA" STADION LOKOMOTIVA 09-10. MAJ 2014. g.

2002. GODISTE

ROSENBORG-OLIMPIK 1:2

ROSENBORG-BOLESNIKOV 0:3

ROSENBORG-ALIANSA 2:1

ROSENBORG JE OSVOJIO 3.  MESTO.

 

108. MEMORIJALNI TURNIR "UROS TISMA" 16.05.14. - 2004. GODISTE

ROSENBORG-ZARKOVO 0:0

ROSENBORG-CRVENI ORAO 2:0

ROSENBORG-SPORTSKI SAVEZ VRSAC 3:2

POLUFINALE: ROSENBORG-VRSAC JUNAJTED 1:1 PENALIMA 3:2

FINALE: ROSENBORG-CRVENI ORAO 0:0 PENALIMA 2:0

ROSENBORG JE OSVOJIO ZLATNU MEDALJU!

 

109. MEMORIJALNI TURNIR "UROS TISMA" 17.05.14. - 2005. GODISTE

ROSENBORG-SK RUMA 2:0

ROSENBORG-SAVA SOLDATOVIC 3:2

ROSENBORG-CRVENI ORAO 1:1

ROSENBORG-ZARKOVO 2:2

ROSENBORG-BULS JUNAJTED 3:1

ROSENBORG JE OSVOJIO PRVO MESTO I ZLATNU MEDALJU!

 

110. MEMORIJALNI TURNIR "UROS TISMA" - 2006. GODISTE

ROSENBORG-MILENIJUM 1:4

ROSENBORG-OLIMPIK 1:5

ROSENBORG-CRVENI ORAO 2:2

 

111. TURNIR "BOLESNIKOV" NOVI SAD 15.05.14. - 2007. GODISTE

ROSENBORG-MERIDIJANA 0:0

ROSENBORG-NS JUNAJTED 0:0

ROSENBORG-BOLESNIKOV 0:2

ROSENBORG-KRILA KRAJINE 1:1

 

112. TURNIR "MIKA ANTIC" PANCEVO 15.06.14. - 2005. GODISTE

ROSENBORG-PINKUM 3:0

ROSENBORG-ARENA PANCEVO 2:0

ROSENBORG-MIKA ANTIC 0:1

OSMINA FINALA: ROSENBORG-VRSAC JUNAJTED 1:0

CETRTFINALE: ROSENBORG-ZARKOVO 0:3

 

113. TURNIR SOPOT 21.06.14. - 2005. GODISTE

ROSENBORG-PETLIC SMEDEREVO 2:1

ROSENBORG-SOPOT 1:1

ROSENBORG-PETLIC BEOGRAD 0:1

CETVRTFINALE: ROSENBORG-RADNICKI VALJEVO 4:2

POLUFINALE: ROSENBORG-PETLIC BEOGRAD 3:0

FINALE: ROSENBORG-LESTANE 2:2 PENALIMA 5:4

ZLATNA MEDALJA!

 

114. TURNIR CRVENI ORAO BATAJNICA 24.06.14. - 2004. GODISTE

ROSENBORG-SAVA SOLDATOVIC 3:0

ROSENBORG-CRVENKA 6:2

ROSENBORG-MIKA ANTIC 3:1

POLUFINALE: ROSENBORG-FER PLEJ 06  0:0 PENALIMA 3:2

FINALE: ROSENBORG-MIKA ANTIC 1:1 PENALIMA 3:4

SREBRNA MEDALJA!

 

115. TURNIR CRVENI ORAO BATAJNICA 25.06.14. - 2005. GODISTE

ROSENBORG-VITEZ 2013 1:1

ROSENBORG-CRVENI ORAO B  5:0

ROSENBORG-FER PLEJ 06  0:0

POLUFINALE:

ROSENBORG-SAVA SOLDATOVIC 4:1

FINALE:

ROSENBORG-FER PLEJ 06  0:2

PONOVO SREBRO! BRAVO!

 

116. PETROVDANSKI TURNIR GLOGONJ 12.07.14. - 2004. GODISTE

ROSENBORG-DOLINA 0:1

ROSENBORG-VITEZ 2013  4:1

ROSENBORG-LAVOVI BORCA 1:0

POLUFINALE: ROSENBORG-STENLI 0:0 PENALIMA 2:1

FINALE: ROSENBORG-DONJOSORAC 0:1

ROSENBORG JE OSVOJIO SREBRNU MEDALJU!

 

117. TURNIR SKOLE FUDBALA VIRTUS U JAKOVU - 22.08.14. GODINE - 2005. GODISTE

ROSENBORG-IVAN OBRADOVIC 2:2

ROSENBORG-VRCIN 2:0

ROSENBORG-VIRTUS 5:2

ROSENBORG-ZARKOVO 1:3

CETVRTFINALE: ROSENBORG-VITEZ 2013  1:2

 

118. TURNIR BUDUCNOST ZVECKA 2005. GODISTE - KRTINSKA 23.08.14.

ROSENBORG-VRSAC JUNAJTED 3:0

ROSENBORG-STENLI GLOGONJ 2:1

POLUFINALE: ROSENBORG-BB 1:0

FINALE: ROSENBORG-VRSAC JUNAJTED 0:4

ROSENBORG JE OSVOJIO 2. MESTO I UKUPNO 100-ti PEHAR!

 

119. TURNIR VITEZ PADINSKA SKELA 30.08.14. - 2005. GODISTE

ROSENBORG-OLE 2  3:0

ROSENBORG-VIRTUS 2:1

CETVRTFINALE: ROSENBORG-VITEZ 2013 1:4

 

120. TURNIR VITEZ PADINSKA SKELA 30.08.14. - 2007. GODISTE

ROSENBORG-FORTUNA 0:0

ROSENBORG-VIRTUS 0:3

CETVRFINALE: ROSENBORG-VRCIN 1:0

POLUFINALE: ROSENBORG-VIRTUS 0:2

ZA 3. MESTO: ROSENBORG-OLE 0:2

 

121. TURNIR "BULS JUNAJTED" 12.12.14. - 2005. GODISTE

ROSENBORG-KARADJORDJE 4:1

ROSENBORG-BULS JUNAJTED 0:2

POLUFINALE:

ROSENBORG-RUMA 0:2

ZA 3. MESTO: ROSENBORG-BULS JUNAJTED 4:4 PENALIMA 7:5

ROSENBORG JE OSVOJIO 3. MESTO I BRONZANU MEDALJU

 

122. TURNIR "BULS JUNAJTED" 14.12.14. - 2003. GODISTE

ROSENBORG-BULS JUNAJTED 1:2

ROSENBORG-MIKA ANTIC 3:2

ROSENBORG-VRCIN 2:1

ROSENBORG-VIZARD 1:1

 

123. TURNIR "ROSENBORG OPEN DAYS" 25.12.2014. GODINE - 2008. GODISTE

ROSENBORG-OLIMPIK 3:1

ROSENBORG-RADNICKI SID 5:0

POLUFINALE: ROSENBORG-CRVENKA 4:1

FINALE: ROSENBORG-OLIMPIK 1:2

ROSENBORG JE OSVOJIO 2. MESTO I SREBRNU MEDALJU.

 

124. TURNIR "ROSENBORG OPEN DAYS" 26.12.2014. GODINE - 2007. GODISTE

ROSENBORG-RUSANJ 1:1

ROSENBORG-KINDER 4:0

ROSENBORG-KOLONIJA 4:1

ROSENBORG JE OSVOJIO 1. MESTO I ZLATNU MEDALJU.

 

125. TURNIR "ROSENBORG OPEN DAYS" 27.12.2014. GODINE - 2006. GODISTE

ROSENBORG-CRVENI ORAO 1:0

ROSENBORG-BULS JUNAJTED 2:0

ROSENBORG-PJETLIC TUZLA 1:1

ROSENBORG-OLIMPIK 0:2

ROSENBORG-VITEZ 0:4

ROSENBORG JE OSVOJIO 3. MESTO I BRONZANU MEDALJU.

 

126. TURNIR "ROSENBORG OPEN DAYS" 28.12.2014. GODINE - 2005. GODISTE

ROSENBORG-ALIANSA 3:0

ROSENBORG-VIRTUS 9:1

ROSENBORG-BEOGRAD 3:1

POLUFINALE: ROSENBORG-OLIMPIK 2:1

FINALE: ROSENBORG-MLADOST BACKI PETROVAC 0:4

ROSENBORG JE OSVOJIO 2. MESTO I SREBRNU MEDALJU.

 

127. TURNIR "ROSENBORG OPEN DAYS" 29.12.2014. GODINE - 2004. GODISTE

ROSENBORG-MLADI ORLOVI 1:3

ROSENBORG-ILICKA BRCKO 1:2

ROSENBORG-CRVENI ORAO 6:5

 

128. TURNIR "ROSENBORG OPEN DAYS" 30.12.2014. GODINE - 2003. GODISTE

ROSENBORG-VITEZ 0:1

ROSENBORG-FK VRCIN 1:1

ROSENBORG-ARENA 4:4

 

129. TURNIR "CRVENKA PKB PADINSKA SKELA"

2004. GODISTE ROSENBORG OSVOJIO 2. MESTO.

2005. GODISTE ROSENBORG OSVOJIO 2. MESTO.

2006. GODISTE ROSENBORG OSVOJIO 2. MESTO.

2007. GODISTE ROSENBORG OSVOJIO 2. MESTO.

 

130. TURNIR "KOLONIJA SMEDEREVSKA PALANKA" 08.01.2015. - 2003. GODISTE

ROSENBORG-RADNICKI KRAGUJEVAC 4:1

ROSENBORG-KOLONIJA 0:4

ROSENBORG-PRESING POZAREVAC 3:1

POLUFINALE: ROSENBORG-PINKUM 2:1

FINALE: ROSENBORG-KOLONIJA 0:4

ROSENBORG JE OSVOJIO 2. MESTO I SREBRNU MEDALJU.

 

131. TURNIR ''DECIJI OSMEH CRVENI ORAO BATAJNICA" 24.01.2015. GODINE - 2007. GODISTE

ROSENBORG-OLIMPIK 0:2

ROSENBORG-CRVENI ORAO 3:1

ROSENBORG-INSTITUT 4:1

ROSENBORG-SARIC 4:0

ROSENBORG-CRVENKA 0:4

ROSENBORG JE OSVOJIO 3. MESTO I BRONZANU MEDALJU.

 

132. TURNIR ''FER PLEJ'' 24.01.2015. GODINE - 2003. GODISTE

ROSENBORG-PRESING POZAREVAC 1:1

ROSENBORG-OFK SABAC 2:1

CETVRTFINALE: ROSENBORG-ADA 1:2

 

133. TURNIR ''OLE BORCA'' 01.02.2015. GODINE - 2007. GODISTE

ROSENBORG-CRVENKA 4:0

ROSENBORG-RAD 2:2

POLUFINALE: ROSENBORG-OLE 1:4

ZA 3. MESTO: ROSENBORG-RAD 4:4 PENALIMA 7:8

 

134. TURNIR "CHILE KUP" DECIJA LIGA SRBIJE 14-15.03.15. - 2003. GOD.

ROSENBORG-ALIANSA 1:5

ROSENBORG-ZMAJEVI 3:1

ROSENBORG-OLIMPIK 3:2

ROSENBORG JE OSVOJIO SREBRNU MEDALJU

2006. GODISTE

ROSENBORG-ZMAJEVI 1:2

ROSENBORG-STARS 5:2

ROSENBORG JE OSVOJIO SREBRNU MEDALJU

2007. GOD.

ROSENBORG-ZMAJEVI 2:1

ROSENBORG-STARS 5:2

ROSENBORG JE OSVOJIO PRVO MESTO I ZLATNU MEDALJU.

2005. GOD.

ROSENBORG-ALIANSA 1:1

ROSENBORG-VRCIN 3:5

ROSENBORG-ZMAJEVI 1:0

ROSENBORG-OLIMPIK 0:2

 

135. TURNIR OFK CRVENKA "LIGA DECIJEG OSMEHA 2" - 2008. GODISTE

ROSENBORG-STARS 6:1

ROSENBORG-CRVENI ORAO 0:0

ROSENBORG-OLE 0:3

ROSENBORG-MILUTINAC 4:1

ROSENBORG-CRVENKA 2:3

ROSENBORG JE OSVOJIO 4. MESTO.

 

136. TURNIR "KOLONIJA SMEDEREVSKA PALANKA" - 2007. GODISTE

ROSENBORG-VELIKA PLANA 0:0

ROSENBORG-RADNICKI VALJEVO 5:0

ROSENBORG-KOLONIJA 3:0

ROSENBORG-FILKOS MALDENOVAC 5:1

POLUFINALE: ROSENBORG-BANAT 0:4

ZA 3. MESTO: ROSENBORG-VELIKA PLANA 1:2

 

137. TURNIR FK VRCIN 2005. GODISTE - 01. MAJ 2015. GOD.

ROSENBORG-VRCIN 0:3

ROSENBORG-OLIMPIK 1:2

ROSENBORG-BREGLANICA 1:3

ROSENBORG-REAL SOPOT 4:1

 

138. TURNIR FK VRCIN 2003. GODISTE - 02. MAJ 2015. GODINE

ROSENBORG-VRCIN 2:0

ROSENBORG-SOPOT 2:1

ROSENBORG-BREGALNICA 1:1

POLUFINALE: ROSENBORG-PINKUM 1:0

FINALE: ROSENBORG-RAD 0:3

ROSENBORG JE OSVOJIO SREBRNU MEDALJU - 128. PEHARA UKUPNO

 

139. TURNIR FK VRCIN 2007. GODISTE - 03. MAJ 2015. GODINE

ROSENBORG-RUSANJ 0:0

ROSENBORG-KOSTOLAC 2:0

ROSENBORG-VIRTUS 0:2

 

140.  TURNIR FK VRCIN 2008. GODISTE - 03. MAJ 2015. GODINE

ROSENBORG-MIKA ANTIC 0:0

ROSENBORG-PRESING 0:4

CETVRTFINALE: ROSENBORG-RAD 0:4

 

141. TURNIR KINDER BEGEC 2007. GODISTE - 11. MAJ 2015.

ROSENBORG-NS 0:3

ROSENBORG-KAC 2:0

ROSENBORG-MERIDIJANA 0:3

 

142. TURNIR "UROS TISMA" 2007. GODISTE - 24.05.2015.

ROSENBORG-CRVENI ORAO 1:3

ROSENBORG-VOJVODINA 0:2

ROSENBORG-SUNCE 4:3

 

143. TURNIR "MIKA ANTIC" 2007. GODISTE - 17.06.15.

ROSENBORG-PETLIC SMEDEREVO 0:1

ROSENBORG-BANAT VRSAC 1:2

ROSENBORG-SUNCE 0:3

 

144. TURNIR "MALI SAMPIONI" CRVENI ORAO BATAJNICA 2007. GODISTE - 22.06.15.

ROSENBORG-BANAT 1:6

ROSENBORG-INSTITUT 0:2

ROSENBORG-CRVENI ORAO 0:4

 

145. TURNIR 'MILENIJUM KUP'' ZELEZNIK 2005. GODISTE - 25.06.15.

ROSENBORG-I.ILIEV 1:2

ROSENBORG-VITEZ 0:4

RAZIGRAVANJE: ROSENBORG-STEPOJEVAC 3:1

POLUFINALE: ROSENBORG-I.ILIEV 1:1 PEN. 3:1

FINALE: ROSENBORG-VITEZ 0:2

ROSENBORG JE OSVOJIO 2. MESTO.

 

146. TURNIR " MILENIJUM KUP" ZELEZNIK 2007. GODISTE - 25.06.15.

ROSENBORG-MILENIJUM 3:1

ROSENBORG-LIPOVICA 5:1

ROSENBORG-MILENIJUM 2:1

ROSENBORG-LIPOVICA 4:1

ROSENBORG JE OSVOJIO 1. MESTO.

 

147. TURNIR ''STENLI KUP'' GLOGONJ 2005. GODISTE - 11.07.15.

ROSENBORG-STENLI 1:4

ROSENBORG-M.ANTIC 0:2

ROSENBORG-JEDINSTVO KACAREVO 2:0

CETVRTFINALE: ROSENBORG-PROLETER ZRENJANIN 0:0 PENALIMA 7:6

POLUFINALE: ROSENBORG-MIKA ANTIC 0:2

ZA 3. MESTO: ROSENBORG-STENLI 0:3

 

148. TURNIR ''VIRTUS JAKOVO'' 2007. GODISTE - 22.08.2015. GODINE

ROSENBORG-VIRTUS 2  6:0

ROSENBORG-OFK SABAC 0:0

ROSENBORG-VIRTUS 1:2

ROSENBORG-SOPOT 3:0

ROSENBORG-LAVOVI 0:0

ROSENBORG JE OSVOJIO 3. MESTO I BRONZANU MEDALJU.

 

149. TURNIR ''VITEZ KUP'' 2008. GODISTE - 29.08.15.

ROSENBORG-SENJAK VALJEVO 1:1

ROSENBORG-VITEZ 1:0

ROSENBORG-OLE 2:2

ROSENBORG JE OSVOJIO 3. MESTO I BRONZANU MEDALJU.

 

150. TURNIR ''VITEZ KUP'' 2007. GODISTE - 30.08.15.

ROSENBORG-SENJAK VALJEVO 1:1

ROSENBORG-VITEZ 1:0

ROSENBORG-OLE 0:2

ROSENBORG-FILKUS 6:1

ROSENBORG JE OSVOJIO 2. MESTO I SREBRNU MEDALJU.

 

151. TURNIR ''SLEDIMO DUH NASIH PREDAKA'' 05.09.15. - 2008. GODISTE

ROSENBORG-VRCIN 0:0

ROSENBORG-RESNIK 0:2

ROSENBORG-CRVENKA 0:2

ROSENBORG JE OSVOJIO 3. MESTO.

 

152. TURNIR ''SLEDIMO DUH NASIH PREDAKA'' 05.09.15. - 2007. GODISTE

ROSENBORG-RESNIK 0:0

ROSENBORG-ZMAJEVI 0:0

ROSENBORG-CRVENKA 6:0

ROSENBORG JE OSVOJIO 2. MESTO I SREBRNU MEDALJU.

 

153. TURNIR ''SLEDIMO DUH NASIH PREDAKA'' 05.09.15. - 2006. GODISTE

ROSENBORG-CRVENKA 1:3

ROSENBORG-ZMAJEVI 0:1

CETVRTFINALE: ROSENBORG-RESNIK 0:0 PENALIMA 0:2

 

154. TURNIR ''SLEDIMO DUH NASIH PREDAKA'' 05.09.15. - 2005. GODISTE

ROSENBORG-CRVENKA 3:2

ROSENBORG-STENLI 1:3

ROSENBORG-OLIMPIK 1:2

ROSENBORG-RESNIK 1:4

 

155. TURNIR "DECIJI SAJAM" 17.09.15. - 2009. GODISTE

ROSENBORG-ATAKANTE 4:3

ROSENBORG-VRCIN 5:0

ROSENBORG-SOKER 4:4

ROSENBORG JE OSVOJIO 2. MESTO I SREBRNU MEDALJU.

 

156. TURNIR "ROSENBORG OPEN DAYS" 25.12.2015. - 2004. GODISTE

POLUFINALE: ROSENBORG-VITEZ 2:1

FINALE: ROSENBORG-PCELINJO LOZNICA 0:4

ROSENBORG JE OSVOJIO 2. MESTO

 

157. TURNIR "ROSENBORG OPEN DAYS" 26.12.16. - 2005. GODISTE

POLUFINALE: ROSENBORG-VIRTUS 1:3

ZA 3. MESTO: ROSENBORG-CRVENI ORAO 2:2 PENALIMA 5:4

ROSENBORG JE OSVOJIO 3. MESTO

 

158. TURNIR "ROSENBORG OPEN DAYS" 27.12.2016. - 2006. GODISTE

ROSENBORG JE OSVOJIO 3. MESTO

 

159. TURNIR "ROSENBORG OPEN DAYS" 28.12.2016. - 2007. GODISTE

ROSENBORG JE OSVOJIO 3. MESTO

 

160. TURNIR "ROSENBORG OPEN DAYS" 29.12.16. - 2008. GODISTE

ROSENBORG JE OSVOJIO 4. MESTO

 

161. TURNIR "ROSENBORG OPEN DAYS" 30.12.2016. - 2009. GODISTE

ROSENBORG-OLIMPIK 1:3

ROSENBORG-KOLONIJA 5:2

ROSENBORG-OLE 5:1

ROSENBORG JE OSVOJIO 2. MESTO

 

162. TURNIR "VIRTUS KUP" FEBRUAR 2016. - 2007. GODISTE

ROSENBORG-PETROVAC 5:3

ROSENBORG-SABAC 0:3

ROSENBORG-BAMBI 2:5

 

163. TURNIR "MEMORIJAL UROS TISMA" APRIL 2016. - 2009. GODISTE

ROSENBORG-OLIMPIK 2:2

ROSENBORG-ZARKOVO 0:0

ROSENBORG-CRVENI ORAO 6:3

POLUFINALE: ROSENBORG-ZENIT BIJELJINA 0:0 PENALIMA 1:2

ZA 3. MESTO: ROSENBORG-VOJA GACIC 2:1

ROSENBORG JE OSVOJIO 3. MESTO

 

164. TURNIR "SESTI HUMANITARNI TURNIR "SLEDIMO DUH NASIH PREDAKA" - 28. I 29.05.16. - 2009. GODISTE

ROSENBORG-OLIMPIK 1:1

ROSENBORG-ZMAJEVI 3:2

ROSENBORG-CUKARICKI 3:0

ROSENBORG JE OSVOJIO 1. MESTO I ZLATNU MEDALJU

2005. GOD. - ISPALO U BARAZU POSLE TRI UTAKMICE

2006. GOD. - ISPALO U CETVRTFINALU POSLE PENALA

2007. GOD. - ISPALO U BARAZU

2008. GOD. - ISPALO U BARAZU

 

165. TURNIR "DECIJI SAJAM" - 08.05.16. - 2009. GODISTE

ROSENBORG-RAD 8:2

ROSENBORG-VINER 3:2

ROSENBORG-ATAKANTE 2:1

ROSENBORG JE OSVOJIO PRVO MESTO!

 

166. TURNIR ’’MIKA ANTIC PANCEVO“ – 11.06.16. – 2007. GODISTE

ROSENBORG-FER PLEJ 06  0:1

ROSENBORG-C.ZVEZDA KOMBINOVANI  1:3

ROSENBORG-VRSAC JUNAJTED 1:4

 

167. TURNIR „EVROPSKO PRVENSTVO BASK“ – 12.06.16. – 2006. GODISTE

ROSENBORG-FUT  1:0

ROSENBORG-ALTINA  0:4

ROSENBORG-BOLESNIKOV 0:3

 

168. TURNIR "VITEZ KUP" - 2009. GODISTE - 28.08.16.

ROSENBORG-VIRTUS 0:2

ROSENBORG-SPARTAK 2:1

CETVRTFINALE: ROSENBORG-VITEZ 3:0

POLUFINALE: ROSENBORG-OLE 2:2 PENALIMA 4:5

ZA 3. MESTO: ROSENBORG-SPARTAK 0:2

 

169. TURNIR "VIRTUS DOBANOVCI" - 03.09.16. - 2009. GODISTE

ROSENBORG-VIRTUS 2  5:1

ROSENBORG-DOMINUS 0:1

ROSENBORG-BSK BATAJNICA 1:3

ROSENBORG-OMLADINAC 0:3

ROSENBORG-VIRTUS 1  1:3

 

170. TURNIR FK "ZEMUN" NOVEMBAR 2016. GODINE - 2007. GODISTE

ROSENBORG - ZEMUN 0:0

ROSENBORG - BSK BORCA 3:1

ROSENBORG - OLIMPIK 0:2

 

171. SEDMI TURNIR "ROSENBORG OPEN DAYS" 24.12.2016. GODINE - 2008. GOD.

ROSENBORG - FER PLEJ 6:1

ROSENBORG - ZMAJEVI 0:3

BARAZ: ROSENBORG - CRVENI ORAO 3:0

POLUFINALE: ROSENBORG - OLE 1:2

ZA 3.MESTO: ROSENBORG-ZMAJEVI 3:3 PENALIMA 4:3

ROSENBORG JE OSVOJIO 3. MESTO

 

172. SEDMI TURNIR "ROSENBORG OPEN DAYS" 25.12.2016. - 2006. GOD.

ROSENBORG - C.ORAO 1:6

ROSENBORG - FER PLEJ 3:1

BARAZ: ROSENBORG ISPAO

 

173.  SEDMI TURNIR "ROSENBORG OPEN DAYS" 03.01.17. - 2005. GOD.

ROSENBORG - VOJA GACIC 1:4

ROSENBORG - NOVA PAZOVA 1:4

BARAZ: ROSENBORG - STENLI 3:1

POLUFINALE: ROSENBORG - DRINA SITI 1:3

ZA 3. MESTO: ROSENBORG - NOVA PAZOVA 0:2

 

174. SEDMI TURNIR "ROSENBORG OPEN DAYS" 05.01.17. - 2007. GOD.

ROSENBORG - ZMAJEVI 1:1

ROSENBORG - SINDJELIC 1:2

ROSENBORG - VOJA GACIC 6:1

ROSENBORG OSVOJIO 2. MESTO

 

175. TURNIR "VIRTUS DOBANOVCI" 19.2.17. - 2009. GODISTE

ROSENBORG - VIRTUS 2  3:0

ROSENBORG - ALTINA 1:0

ROSENBORG - RUMA 2:5

 

176. TURNIR "UROS TISMA" 09.04.17. - 2007. GODISTE

ROSENBORG - KINDER 0:3

ROSENBORG - ZARKOVO 3:0

ROSENBORG - TEMPO 2:4

 

177. SEDMI HUMANITARNI TURNIR "SLEDIMO DUH NASIH PREDAKA" 14.04.17. - 2008. GODISTE

ROSENBORG - VRCIN 3:3

ROSENBORG - V.GACIC 2:3

ROSENBORG - PCELINJO 3:0

ROSENBORG - OLIMPIK 0:5

 

178. PRVOMAJSKI TURNIR FK VRCIN - 29.04.17. - 2009. GODISTE

ROSENBORG - KOSTOLAC 2:0

ROSENBORG - TRIJUMF 2:2

POLUFINALE: ROSENBORG - VIRTUS 3:0

FINALE: ROSENBORG - TRIJUMF 2:4

ROSENBORG OSVOJI DRUGO MESTO.

 

179. PRVOMAJSKI TURNIR FK VRCIN - 01.05.17. - 2008. GODISTE

ROSENBORG OSVOJIO DRUGO MESTO.

 

180. MEMORIJALNI TURNIR "UROS TISMA" - 07.04.17. - 2009. GODISTE

ROSENBORG - GOL 0:0

ROSENBORG - ZENIT BIJELJINA 0:1

ROSENBORG - ZENIT BIJELJINA 0:1

ROSENBORG - GOL 1:0

POLUFINALE: ROSENBORG - OLIMPIK 0:4

ZA 3. MESTO: ROSENBORG - ZENIT 0:1

 

181. TURNIR "DRINA ZVORNIK" - MAJ 2017. GODINE - 2007. GODISTE

ROSENBORG - VOJVODINA 0:1

ROSENBORG - LOZNICA 0:2

ROSENBORG - NIKA 2:1

ROSENBORG - BORAC 1:2

 

182. TURNIR "VOJA GACIC PANCEVO" - OKTOBAR 2017. GODINE - 2009. GODISTE

ROSENBORG - NIKA 1:1

ROSENBORG - DINAMO PANCEVO 1:3

ROSENBORG - BORAC 4:3

 

183. OSMI MEDJUNARODNI TURNIR "ROSENBORG OPEN DAYS" 16.12.2017. - 2010. GODISTE

ROSENBORG - DINAMO PANCEVO 3:6

ROSENBORG - ZMAJEVI 5:1

ROSENBORG - OLIMPIK 1:2

ROSENBORG JE OSVOJIO 2. MESTO.

 

184. OSMI MEDJUNARODNI TURNIR "ROSENBORG OPEN DAYS" 23.12.2017. - 2009. GODISTE

ROSENBORG - PJETLIC TUZLA 4:0

ROSENBORG - ZMAJEVI 2:2

ROSENBORG - OLIMPIK 2:2

POLUFINALE: ROSENBORG - POLET 1:3

ZA 3. MESTO: ROSENBORG - OLIMPIK 1:3

 

185. OSMI MEDJUNARODNI TURNIR "ROSENBORG OPEN DAYS" 24.12.2017. - 2007. GODISTE

ROSENBORG - VRCIN 7:5

ROSENBORG - ZMAJEVI 1:5

ROSENBORG - POLET  2:4

MEC ZA 3. MESTO: ROSENBORG - VRCIN 1:1 PENALIMA 4:3

ROSENBORG JE OSVOJIO 3. MESTO.

 

186. TURNIR 'SMEDEREVSKA JESEN PETLIC SMEDEREVO" AVGUST 2018.

2010.GODISTE

 

187. DEVETI MEDJUNARODNI TURNIR "ROSENBORG OPEN DAYS" - 15.12.18.

2011. GODISTE

ROSENBORG - VRCIN 4:1

ROSENBORG - BUBAMARA 2:1

ROSENBORG - OLIMPIK 2:4

ROSENBORG - PETLIC SMEDEREVO 2:5

 

188. DEVETI MEDJUNARODNI TURNIR "ROSENBORG OPEN DAYS" 16.12.18.

2009. GODISTE

ROSENBORG - OLIMPIK 2  3:1

ROSENBORG - OLIMPIK 1  0:5

ROSENBORG - VRCIN 5:4

ROSENBORG - NACIONAL TUTIN 3:3

ROSENBORG JE OSVOJIO 3. MESTO

 

189. DEVETI MEDJUNARODNI TURNIR "ROSENBORG OPEN DAYS" 22.12.18.

2010. GODISTE

ROSENBORG - VRCIN 0:3

ROSENBORG - BSK BORCA 7:1

ROSENBORG - ZMAJEVI 2:1

ROSENBORG - PETLIC SMEDEREVO 0:5

ROSENBORG JE OSVOJIO 3. MESTO

 

190. DEVETI MEDJUNARODNI TURNIR "ROSENBORG OPEN DAYS" 23.12.18.

2008. GODISTE

ROSENBORG - IMPERIAL 4:2

ROSENBORG - STAR 0:5

ROSENBORG - ZMAJEVI 1:5

 

 

 

 

 

                                                                                     POCETNA STRANA